Sekcje zainteresowań

 


PLASTYCZNEOSOBA PROWADZĄCA: DOROTA KAMIŃSKA

Zajęcia artystyczne dla dorosłych uczą podstawowych technik i metod malarskich, a ich tematyka jest bardziej dojrzała i złożona. Tematy, które można zgłębić, to m.in. pejzaże, martwa natura, portrety, sztuka abstrakcyjna i wiele innych.

zumba dorosłychOSOBĄ PROWADZĄCA: MIRELA ŁAGOWSKA

Zumba jest połączeniem tańca i aerobiku, tradycyjnych kroków tanecznych wykorzystywanych w fitnessie, oraz ćwiczeń kształtujących i ujędrniających ciało. Łączy w sobie energetyczną i motywującą muzykę z wyjątkowymi krokami, tworząc atmosferę świetnej zabawy.

ZDROWY KREGOSŁUPOSOBA PROWADZĄCA: ROMA MITEK 

Celem zajęć jest przede wszystkim zapobieganie bólom kręgosłupa i wzmacnianie mięśni posturalnych. Godzina treningu składa się z rozgrzewki, sesji głównej i rozciągania połączonego z relaksacją. Często wykorzystuje się pracę w parach, z piłką lub niewielkimi ciężarkami.

FITNESOSOBA PROWADZĄCA: ROMA MITEK 

Zaawansowana dyscyplina sportowa, która przynosi znakomite efekty, jak np. poprawa ruchomości stawów, uelastycznienie więzadeł i ścięgien czy poprawa wydolności organizmu. Zajęcia dopasowywane są do poziomu uczestników i odbywają się w rozmaitych formach.

MAŁOMICZANIEOSOBA PROWADZĄCA: URSZULA STOCHEL-MATUSZAK

Zespół istnieje od ponad 10 lat. Jego członkami są mieszkanki i mieszkańcy Gminy Małomice, osoby już nieaktywne zawodowo. W repertuarze zespołu można znaleźć pieśni patriotyczne, religijne i okolicznościowe ale również biesiadne i popularne. Małomiczanie godnie reprezentują Gminę w czasie lokalnych wydarzeń kulturowych, są również często zapraszane na przeglądu i spotkania grup śpiewaczych.

PLASTYCZNEOSOBA PROWADZĄCA: BARBARA MAŁACHOWSKA

Zajęcia plastyczne prowadzone są w swobodnej atmosferze, gdzie dzieci poprzez prace plastyczne mogą wyrażać swoje emocje oraz rozwijać kreatywność. Niezwykle ciepła Pani instruktor potrafi wykorzystać wszystkie swoje zdolności, aby pobudzić wyobraźnię dzieci na każdym etapie twórczym, jaki odtwórczym pozwalając jednocześnie na samodzielność.

1OSOBA PROWADZĄCA: HALINA JÓZEFOWSKA

Na tych zajęciach tanecznych dzieci przez zabawę uczą się elementów tańca oraz rytmiki, rozwijając przy tym koordynacje ruchową. Zajęcia prowadzi instruktorka, z niesamowitym podejściem do dzieci, która doskonale potrafi rozwijać umiejętności taneczne dzieci.